Klubmodul henter siden
Booking
 
Køb og forlæng perioden. Vis historik
Vejledning
1. Klik på prisen og køb adgang.
2. LOG IND.
3. Klik book eller venteliste for at tilmelde dig.
4. Hold evt. musen over holdnavnet for holdbeskrivelse.


Dato Tid Holdnavn Instruktør
26.01.2022 10.00  -  11.00 Aqua De-Stress Kat Rosenkilde Book
0 / 2
26.01.2022 12.45  -  13.45 Aqua De-Stress Kat Rosenkilde Book
0 / 2
26.01.2022 15.30  -  17.15 Midterbanen ONS Amalie Hansen Book
0 / 10
26.01.2022 18.30  -  19.30 Aqua Fitness FLEX Amalie Hansen Book
0 / 10
26.01.2022 19.30  -  20.30 Aqua Fitness 10x Amalie Hansen Book
1 / 10
26.01.2022 19.30  -  20.30 Venneklip UM ONSDAG Maj-Britt Mikkelberg Book
0 / 3
26.01.2022 19.30  -  20.30 Ungdoms FLEX Onsdag Maj-Britt Mikkelberg Book
0 / 5
26.01.2022 20.30  -  21.30 Voksen beg FLEX Maj-Britt Mikkelberg Book
0 / 5
27.01.2022 15.30  -  17.00 Midterbanen TORS Emil Jensen Book
1 / 10
27.01.2022 18.45  -  19.30 Ungdoms FLEX Torsdag Maja Brast Book
0 / 5
27.01.2022 18.45  -  19.30 Venneklip SKILLS TORSDAG Maja Brast Book
0 / 3
27.01.2022 19.30  -  20.30 Aqua Floatfitt 10x Amalie Hansen Book
0 / 10
27.01.2022 19.30  -  20.30 Aqua Floatfitt FLEX Amalie Hansen Book
0 / 10
29.01.2022 12.30  -  13.30 Enetime LØRDAG Josephine de Gracia Thomsen Venteliste
0 / 1
30.01.2022 08.15  -  09.00 Crawl INTENSIV Einar Bang Therkildsen Book
0 / 3
30.01.2022 14.15  -  15.00 Venneklip SKILLS SØNDAG Gustav Bendix Beiter Book
0 / 3
30.01.2022 14.15  -  15.00 Ungdoms FLEX søndag Gustav Bendix Beiter Book
0 / 5
30.01.2022 15.15  -  15.45 Enetime SØNDAG Einar Bang Therkildsen Venteliste
0 / 1
31.01.2022 10.15  -  11.00 Bedstehold Rikke Sonne Book
0 / 10
31.01.2022 15.45  -  16.45 Midterbanen MAN Pernille Due Book
0 / 10
31.01.2022 19.30  -  20.30 UngdomsFLEX Maja Brast Book
0 / 5
31.01.2022 19.30  -  20.30 Venneklip UM MANDAG Maja Brast Book
0 / 3
31.01.2022 20.30  -  21.30 Voksen øvede FLEX Maja Brast Book
0 / 5
31.01.2022 20.30  -  21.30 Aqua Cross 10x Simone Munck Book
0 / 10
31.01.2022 20.30  -  21.30 Aqua Cross FLEX Simone Munck Book
0 / 10
02.02.2022 10.00  -  11.00 Aqua De-Stress Kat Rosenkilde Book
0 / 2
02.02.2022 12.45  -  13.45 Aqua De-Stress Kat Rosenkilde Book
0 / 2
02.02.2022 15.30  -  17.15 Midterbanen ONS Amalie Hansen Book
0 / 10
02.02.2022 18.30  -  19.30 Aqua Fitness FLEX Amalie Hansen Book
0 / 10
02.02.2022 19.30  -  20.30 Aqua Fitness 10x Amalie Hansen Book
0 / 10
02.02.2022 19.30  -  20.30 Ungdoms FLEX Onsdag Maj-Britt Mikkelberg Book
0 / 5
02.02.2022 19.30  -  20.30 Venneklip UM ONSDAG Maj-Britt Mikkelberg Book
0 / 3
02.02.2022 20.30  -  21.30 Voksen beg FLEX Maj-Britt Mikkelberg Book
0 / 5
03.02.2022 15.30  -  17.00 Midterbanen TORS Emil Jensen Book
1 / 10
03.02.2022 18.45  -  19.30 Venneklip SKILLS TORSDAG Maja Brast Book
0 / 3
03.02.2022 18.45  -  19.30 Ungdoms FLEX Torsdag Maja Brast Book
0 / 5
03.02.2022 19.30  -  20.30 Aqua Floatfitt 10x Amalie Hansen Book
0 / 10
03.02.2022 19.30  -  20.30 Aqua Floatfitt FLEX Amalie Hansen Book
0 / 10
05.02.2022 12.30  -  13.30 Enetime LØRDAG Josephine de Gracia Thomsen Venteliste
0 / 1
06.02.2022 08.15  -  09.00 Crawl INTENSIV Einar Bang Therkildsen Book
0 / 3
06.02.2022 14.15  -  15.00 Ungdoms FLEX søndag Gustav Bendix Beiter Book
0 / 5
06.02.2022 14.15  -  15.00 Venneklip SKILLS SØNDAG Gustav Bendix Beiter Book
0 / 3
06.02.2022 15.15  -  15.45 Enetime SØNDAG Einar Bang Therkildsen Venteliste
0 / 1
07.02.2022 10.15  -  11.00 Bedstehold Rikke Sonne Book
0 / 10
07.02.2022 15.45  -  16.45 Midterbanen MAN Pernille Due Book
0 / 10
07.02.2022 19.30  -  20.30 UngdomsFLEX Maja Brast Book
0 / 5
07.02.2022 19.30  -  20.30 Venneklip UM MANDAG Maja Brast Book
0 / 3
07.02.2022 20.30  -  21.30 Voksen øvede FLEX Maja Brast Book
0 / 5
07.02.2022 20.30  -  21.30 Aqua Cross 10x Simone Munck Book
0 / 10
07.02.2022 20.30  -  21.30 Aqua Cross FLEX Simone Munck Book
0 / 10
09.02.2022 10.00  -  11.00 Aqua De-Stress Kat Rosenkilde Book
0 / 2
09.02.2022 12.45  -  13.45 Aqua De-Stress Kat Rosenkilde Book
0 / 2
09.02.2022 15.30  -  17.15 Midterbanen ONS Amalie Hansen Book
0 / 10
09.02.2022 18.30  -  19.30 Aqua Fitness FLEX Amalie Hansen Book
0 / 10
09.02.2022 19.30  -  20.30 Aqua Fitness 10x Amalie Hansen Book
0 / 10
09.02.2022 19.30  -  20.30 Venneklip UM ONSDAG Maj-Britt Mikkelberg Book
0 / 3
09.02.2022 19.30  -  20.30 Ungdoms FLEX Onsdag Maj-Britt Mikkelberg Book
0 / 5
09.02.2022 20.30  -  21.30 Voksen beg FLEX Maj-Britt Mikkelberg Book
0 / 5
10.02.2022 15.30  -  17.00 Midterbanen TORS Emil Jensen Book
1 / 10
10.02.2022 18.45  -  19.30 Venneklip SKILLS TORSDAG Maja Brast Book
0 / 3
10.02.2022 18.45  -  19.30 Ungdoms FLEX Torsdag Maja Brast Book
0 / 5
10.02.2022 19.30  -  20.30 Aqua Floatfitt 10x Amalie Hansen Book
0 / 10
10.02.2022 19.30  -  20.30 Aqua Floatfitt FLEX Amalie Hansen Book
0 / 10
10.02.2022 19.30  -  20.30 Aqua Floatfitt FLEX Amalie Hansen Book
0 / 10
12.02.2022 12.30  -  13.30 Enetime LØRDAG Josephine de Gracia Thomsen Venteliste
0 / 1
13.02.2022 08.15  -  09.00 Crawl INTENSIV Einar Bang Therkildsen Book
0 / 3
13.02.2022 14.15  -  15.00 Venneklip SKILLS SØNDAG Gustav Bendix Beiter Book
0 / 3
13.02.2022 14.15  -  15.00 Ungdoms FLEX søndag Gustav Bendix Beiter Book
0 / 5
13.02.2022 15.15  -  15.45 Enetime SØNDAG Einar Bang Therkildsen Book
0 / 1
21.02.2022 10.15  -  11.00 Bedstehold Rikke Sonne Book
0 / 10
21.02.2022 15.45  -  16.45 Midterbanen MAN Pernille Due Book
0 / 10
21.02.2022 19.30  -  20.30 UngdomsFLEX Maja Brast Book
0 / 5
21.02.2022 19.30  -  20.30 Venneklip UM MANDAG Maja Brast Book
0 / 3
21.02.2022 20.30  -  21.30 Voksen øvede FLEX Maja Brast Book
0 / 5
21.02.2022 20.30  -  21.30 Aqua Cross 10x Simone Munck Book
0 / 10
21.02.2022 20.30  -  21.30 Aqua Cross FLEX Simone Munck Book
0 / 10
23.02.2022 10.00  -  11.00 Aqua De-Stress Kat Rosenkilde Book
0 / 2
23.02.2022 12.45  -  13.45 Aqua De-Stress Kat Rosenkilde Book
0 / 2
23.02.2022 15.30  -  17.15 Midterbanen ONS Amalie Hansen Book
0 / 10
23.02.2022 18.30  -  19.30 Aqua Fitness FLEX Amalie Hansen Book
0 / 10
23.02.2022 19.30  -  20.30 Ungdoms FLEX Onsdag Maj-Britt Mikkelberg Book
0 / 5
23.02.2022 19.30  -  20.30 Venneklip UM ONSDAG Maj-Britt Mikkelberg Book
0 / 3
23.02.2022 19.30  -  20.30 Aqua Fitness 10x Amalie Hansen Book
0 / 10
23.02.2022 20.30  -  21.30 Voksen beg FLEX Maj-Britt Mikkelberg Book
0 / 5
24.02.2022 15.30  -  17.00 Midterbanen TORS Emil Jensen Book
1 / 10
24.02.2022 18.45  -  19.30 Venneklip SKILLS TORSDAG Maja Brast Book
0 / 3
24.02.2022 18.45  -  19.30 Ungdoms FLEX Torsdag Maja Brast Book
0 / 5
24.02.2022 19.30  -  20.30 Aqua Floatfitt FLEX Amalie Hansen Book
0 / 10
24.02.2022 19.30  -  20.30 Aqua Floatfitt 10x Amalie Hansen Book
0 / 10